Enkele foto’s van het one mile a day – evenement!! Iedereen vond het supertof!

Na al dat lopen op school was het vandaag tijd voor een beloning met een feest van One Mile a Day in het Provinciaal Domein te Kessel-Lo. Onze leerlingen en leerkrachten genoten er van en kregen een medaille en T-shirt. Het zonnetje straalde extra hard vandaag. Als kers op de taart een ontmoeting met Tia Hellebaut. Proficiat aan alle lopers, en nu genieten van de foto’s!

foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
foto van De School.
 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>